Next-Level.pl
Team NL

 

 

MACIEJ "STRICZU" SULĘCKI

Czołowy pięściarz boksu zawodowego w Polsce, zaliczany do światowej czołówki w swojej kategorii wagowej. Zdeterminowany, uparcie dąży do zdobycia tytułu mistrza świata.

Zaczął boksować w wieku 11 lat. Jako amator stoczył około 140 walk. Trzykrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów oraz m.in. pas Rzeczypospolitej Polskiej. Karierę zawodową rozpoczął w 2010 pod okiem cenionego trenera Andrzeja Gmitruka. Debiutował na gali w Kielcach pokonując Adama Gawlika w pierwszej rundzie. W kwietniu 2015 roku zadebiutował na Amerykańskim ringu nokautując w drugiej rundzie Darryla Cunninghama. W marcu 2019 roku zdobył pas WBO International pokonując Amerykanina Gabriela Rosado.

W wolnych chwilach trener w warszawskim klubie WCA oraz ekspert sportowy.


 

SANDRA STOLARCZYK

Magister dietetyki, która działa z pasji i zamiłowania do zdrowego stylu życia. Ogromną radość czerpie z pomocy pacjentom w odnalezieniu odpowiedniej drogi do poprawy stanu zdrowia oraz samopoczucia. Największy nacisk stawia na edukację żywieniową, aby wprowadzone zmiany były długotrwałe i efektywne.

Pasjonuje się dietetyką kliniczną oraz psychodietetyką, która jej zdaniem jest kluczem do osiągnięcia najlepszych efektów i długotrwałej zmiany stylu życia. Aktualnie cały czas poszerza swoją wiedzą praktyczną i teoretyczną biorąc udział w szkoleniach, konferencjach oraz studiując badania naukowe.


JACEK FELDMAN

Magister dietetyki, szkoleniowiec oraz autor artykułów dla czasopism branżowych. Specjalizuje się w metodyce żywieniowej i suplementacji w sportach walki. Doświadczenie zdobywał współpracując z czołowymi polskimi zawodnikami ( m.in.  Maciej Sulęcki, Damian Janikowski, Fiodor Cherkashyn, Marcin Prachnio, Salim Touahri).

Na co dzień pracuje z reprezentantami wielu dyscyplin sportowych: biegaczami, triatlonistami, crossfiterami, piłkarzami. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń oraz konferencji, również w roli prelegenta. Stale dąży do poszerzania swojej wiedzy w myśl zasady „im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania”.


MICHAŁ UNDRA 

Dietetyk, ekspert od dietoterapii i medycyny funkcjonalnej z wieloletnim doświadczeniem. Zwolennik holistycznego podejścia do życia – jako jeden z pierwszych łączy zdrowie fizyczne z aspektami mentalnymi, takimi jak medytacja, odpowiedni sen, kontrola stresu. Jeden z najlepszych specjalistów w kraju od wspierania pracy mózgu.

Uczestnik wielu szkoleń oraz konferencji, stale dążący do pogłębiania swojej wiedzy praktycznej. Prowadzi autorskie szkolenia “Biohacking” oraz “Hack Your Brain”. Autor wielu artykułów do prasy branżowej. Jego misją jest pomoc ludziom w osiągnięciu zdrowia w każdym wymiarze.

Od 2013 roku właściciel kanału na YouTube, gdzie zajmuje się edukacją na temat diety treningu oraz rozwoju mentalnego.


 

ARTUR JOBDA

Doświadczony trener personalny, szkoleniowiec, instruktor kulturystyki, rekreacji ruchowej oraz fitness, certyfikowany instruktor Blackroll. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych, korekcji wad postawy i nauki poprawnego wykonywania ćwiczeń. Posiada wiedzę z zakresu dietetyki i suplementacji. Pracuje z zawodnikami sportów walki, biegów OCR, kolarzami.

Skupia się na poszerzaniu wiedzy i pomocy innym w osiąganiu ich celów treningowych oraz zdrowotnych. Stale rozwija ofertę szkoleń dla trenerów chcących poszerzyć swoje kompetencje i wiedzę treningową.

W czasie wolnym amatorsko trenuje boks, crossfit oraz bierze udział w biegach z przeszkodami.


EMIL KACZOR

Pasjonat sportu, aktywny zawodnik górskich biegów z przeszkodami Spartan. Trzykrotny uczestnik mistrzostw Europy. Globalny ambasador marki Spartan Race.

Lider oficjalnej warszawskiej grupy treningowej Spartan Training Group Warszawa, oraz warszawskiego oddziału drużyny xRunners.

Obecnie trener personalny, doskonale łączący pasję ze sposobem na życie. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu siłowego, funkcjonalnego, dietetyki, suplementacji i regeneracji. Miłośnik dobrej kuchni, podróży i tatuażu.


 

TOMASZ POLITOWSKI

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Zawodnik sportów sylwetkowych polskiej i europejskiej sceny. Były koszykarz z licznymi sukcesami, a także instruktor snowboardu i pasjonat sportów ekstremalnych.  Magister Wychowania Fizycznego, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zamiłowanie do sportu odziedziczył po rodzicach, którzy również skończyli AWF.

Swoją postawą, a także zaangażowaniem pokazuje, że ciężka praca i wytrwałość to klucz do sukcesu. Za zadanie stawia sobie zmotywowanie ludzi do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

"Indywidualne podejście do człowieka, charyzma i mnóstwo pozytywnej energii to cechy które pomagają mi osiągać sukcesy w pracy trenerskiej."


 

PIOTR ZARZYCKI

Od najmłodszych lat związany ze sportem, zaczynał od gier zespołowych takich jak piłka nożna, siatkówka, które uprawiał przez wiele lat. W sporcie jest osobą stale dążącą do celu, lubiącą rywalizację, wyzwania i zawsze starającą się je pokonywać. Pierwsze kroki w sportach siłowych stawiał w wieku 17 lat, a od 2012 roku pracuje jako trener personalny i instruktor rekreacji ruchowej. Na co dzień prowadzi online coaching oraz pracuje w warszawskich klubach fitness trenując zawodników sportów sylwetkowych jak i początkujących. Jest również praktykiem, uczestniczył m.in. w debiutach kulturystycznych w 2016 r.

"W kwestii treningu NIE MA weekendów, NIE MA wakacji, NIE MA urodzin, NIE MA dni wolnych! NIE MOŻNA ODPUSZCZAĆ! Trzeba zawsze spędzać dzień aktywnie, nie ważne jak i nie ważne gdzie".


KRZYSZTOF SPŁAWSKI 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Żyrardowie. Były kolarz zawodowy, członek kadry narodowej i reprezentant kraju. Wielokrotny medalista wyścigów torowych jak i szosowych. W sumie podczas swojej profesjonalnej kariery zawodniczej wywalczył 23 medale Mistrzostw Polski.

Aktualnie trener, instruktor kolarstwa, spinningu, shwinn cyclingu i masażysta. Zajmuje się szkoleniem szosowym, torowy i MTB. Współpracuje z najlepszymi warszawskimi klubami fitness. Prowadzi treningi, angażuje się w pracę szkoleniową w klubach ale przede wszystkim pracuje z klientami indywidualnymi. Swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie przekazuje amatorom i entuzjastom kolarstwa w różnym wieku.


 

GRZEGORZ KACZMAREK

Doświadczony trener personalny, instruktor kulturystyki, specjalista w dziedzinie treningu funkcjonalnego, prehabilitacji oraz modelowaniu sylwetki.

Dietetyk sportowy i kliniczny, który na co dzień pracuje z ludźmi z różnymi zaburzeniami chorobowymi. Specjalizuje się w dietoterapii chorób autoimmunologicznych m.in. hashimoto, reumatoidalne zapalenie stawów, zaburzeń gospodarki cukrowej (insulinooporność, cukrzyca typu I i II), zaburzeń hormonalnych kobiet i mężczyzn. Jeden z niewielu w Polsce specjalistów w dziedzinie diet ketogenicznych.

Sędzia federacji kulturystycznej World Physique Federation. Od 3 lat członek kapituły Plebiscytu Fitness Motywatory.

Uczestnik licznych szkoleń, konwencji fitness oraz konferencji naukowych, stawiający na ciągły rozwój. Pasjonat sportu oraz zdrowego odżywiania czyli zdrowego stylu życia.


KONRAD TOPOLSKI

Trener personalny z wieloletnim stażem. Specjalista i konsultant branży fitness z zakresu zarządzania, marketingu, zasobów ludzkich i kształcenia.

Ceniony znawca i praktyk treningu siłowego. Szkoleniowiec i wykładowca w Centrum Szkoleń Sportowych. Autor wielu artykułów z zakresu treningu siłowego i mobilności publikowanych w najlepszych czasopismach branżowych.

Oprócz siłowni związany ze sportami walki jak muay thai, brazylijskie jiu jitsu czy mma. 
Fan snow i wakeboardu, nie bojący się żadnych sportowych wyzwań.


MARIUSZ DZIĘCIOŁ

Fizjoterapeuta, masażysta, trener personalny. Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Krakowskiego AWF. Specjalista w dziedzinie treningu funkcjonalnego, odnowy biologicznej, treningu sztuk walki i samoobrony oraz personalnym treningu ukierunkowanym na określone cele klienta.

Członek zespołu cialowpsychoterapii.pl zajmującego się holistycznym podejściem do zdrowia i well-being, oraz zespołu grupy medycznej Puls zajmującej się mobilnymi badaniami i konsultacjami medycznymi w całej Polsce. Wykładowca Studium Psychologii Psychotronicznej i szkoleniowiec między innymi Blackroll Polska. 

Prywatnie miłośnik sztuk walki, spontanicznych form ruchu, dobrej kuchni i filmów z Jamesem Bondem.


DAWID WOŹNIAKOWSKI

Certyfikowany trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, wykładowca z międzynarodową akredytacją szkoleniowców REPs (Register of Exercise Professionals) oraz specjalista do spraw odżywiania i suplementacji.

Wcześniej trener w topowych warszawskich siłowniach, od ponad 8 lat zajmuje się wyłącznie indywidualną współpracą z podopiecznymi. W swojej karierze i rozwoju osobistym największy nacisk kładzie na kwestie związane ze zdrowiem z wyszczególnieniem układu hormonalnego oraz metabolizmu. Ukończył ponad 40 specjalistycznych szkoleń z zakresu treningu, zdrowia oraz dietetyki.

Od lat prowadzi różne szkolenia w Polsce i za granicą, zarówno dla przyszłych trenerów personalnych i dietetyków, jak i dla ludzi, którzy chcą po prostu poprawić jakość swojego życia. Prowadził wykłady w takich miejscach jak np. Politechnika Wrocławska, Stadion Narodowy w Warszawie czy Międzynarodowe Targi Poznańskie.


ALEKSANDER KALICKI

Zawodnik stójkowych sportów walki i zawodowy kickboxer. Kilkuletni członek kadry narodowej K-1, na co dzień reprezentujący Klub AZS Politechnika Warszawska.

Na koncie ma wiele tytułów z polskich oraz światowych imprez, między innymi Vice Mistrz świata Muay Thai z Bangkoku (2015), Mistrz Polski K-1 (2016), dwukrotny Mistrz Polski Oriental Rules (2013; 2016), pięciokrotny Akademicki Mistrz Polski (2012-2016).

Od 2 lat walczy zawodowo dla federacji DSF Kickboxing Challenge.


KULTURA WYSIŁKU

Dwójka trenerów, Halina i Seweryn, których zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym połączyła pasja do ruchu i aktywności fizycznej.

Od wielu lat prowadzą treningi grupowe, indywidualne i szkolenia firmowe. Ich zdaniem wspólny wysiłek jest najlepszym sposobem, aby pozbyć się złych emocji i zintegrować grupę.

Specjalizują się w dwóch głównych obszarach, sprawności fizycznej i bezpieczeństwie osobistym. W unikalny sposób łączą trening skutecznej samoobrony i walki wręcz z treningiem funkcjonalnym czy motorycznym. 


FIGHT K.O.MPANY

Miejsce stworzone przez Mateusza i Piotra, w którym nie tylko można zadbać o formę pod okiem profesjonalistów, ale i odmienić styl swojego życia.

Mateusz Staszkiewicz, jako były zawodnik boksu olimpijskiego, w swojej pracy główny nacisk kładzie na sprawność fizyczną i kondycję. Treningi pod jego okiem to połączenie tradycyjnej szkoły treningu boksu z nowinkami świata fitness.

Piotr Hatowski to najbardziej utytułowany zawodnik wagi ciężkiej w historii polskiego taekwondo olimpijskiego. Jest trenerem, który idzie z duchem czasu i nieustannie wprowadza nowoczesne systemy treningowe.

Wśród dostępnych zajęć można wybierać między sportami walki, treningami ogólnorozwojowymi, czy zajęciami dla dzieci z elementami olimpijskich sportów walki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl