Next-Level.pl
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! (+48) 570 607 607 LUB NAPISZ: SKLEP@NEXT-LEVEL.PL
Producenci
Bestsellery
Opcje przeglądania
Promocje
PHARMOVIT WITAMINA K2+D3-VIT 4000 IU OIL ACTIVE KROPLE 30ML
PHARMOVIT WITAMINA K2+D3-VIT 4000 IU OIL ACTIVE KROPLE 30ML

39,92 zł

Najniższa cena: 49,90 zł
szt.
PONCZO DO MORSOWANIA ROZ. M
PONCZO DO MORSOWANIA ROZ. M

179,00 zł

Najniższa cena: 199,00 zł
szt.
PHARMOVIT WITAMINY ADEK-VIT OIL ACTIVE KROPLE 30ML
PHARMOVIT WITAMINY ADEK-VIT OIL ACTIVE KROPLE 30ML

42,32 zł

Najniższa cena: 52,90 zł
szt.
PHARMOVIT LION'S MANE 450MG 60 KAPSUŁEK
PHARMOVIT LION'S MANE 450MG 60 KAPSUŁEK

36,90 zł

Najniższa cena: 43,90 zł
szt.
PHARMOVIT HERBALLINE PROSTALVIT 60 KAPS
PHARMOVIT HERBALLINE PROSTALVIT 60 KAPS

34,90 zł

Najniższa cena: 42,90 zł
szt.
PHARMOVIT WITAMINA K2-VIT OIL ACTIVE KROPLE 30ML
PHARMOVIT WITAMINA K2-VIT OIL ACTIVE KROPLE 30ML

33,52 zł

Najniższa cena: 41,90 zł
szt.
PHARMOVIT CURCUMIN C3 95% 60 KAPS
PHARMOVIT CURCUMIN C3 95% 60 KAPS

55,90 zł

Najniższa cena: 65,90 zł
szt.
SOLVE LABS TREMELLA EKSTRAKT 10:1 PROSZEK 100G
SOLVE LABS TREMELLA EKSTRAKT 10:1 PROSZEK 100G

129,00 zł

Najniższa cena: 155,00 zł
szt.
PHARMOVIT COLLAGEN MEN PROSZEK 20 SASZETEK
PHARMOVIT COLLAGEN MEN PROSZEK 20 SASZETEK

64,90 zł

Najniższa cena: 74,90 zł
szt.
MUSCLE CARE CLA 90 TABS
MUSCLE CARE CLA 90 TABS

22,90 zł

Najniższa cena: 26,90 zł
szt.
PHARMOVIT WITAMINA D3 JUNIOR OIL ACTIVE KROPLE 30ML
PHARMOVIT WITAMINA D3 JUNIOR OIL ACTIVE KROPLE 30ML

23,12 zł

Najniższa cena: 28,90 zł
szt.
PHARMOVIT MUSHROOM COMPLEX 60 KAPSUŁEK
PHARMOVIT MUSHROOM COMPLEX 60 KAPSUŁEK

36,90 zł

Najniższa cena: 43,90 zł
szt.

HMB

HMB (beta-hydroksy-beta-metylomaślan) to krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy, który jest metabolitem leucyny, jednego z najważniejszych aminokwasów egzogennych. HMB jest suplementem antykatabolicznym, co oznacza, że wspomaga syntezę białek i chroni mięśnie przed rozpadem. Wpływa na zwiększenie siły, wydolności oraz poprawia skład ciała. HMB może również ograniczyć spadek masy mięśniowej spowodowany chorobą lub starszym wiekiem. 

OLIMP HMB MEGA CAPS 1250MG 30 KAPS. OLIMP HMB MEGA CAPS 1250MG 30 KAPS.
Producent: Olimp
Cena:

16,90 zł

zobacz więcej
TREC HMB FORMULA 120 KAPS. TREC HMB FORMULA 120 KAPS.
Producent: Trec
Cena:

44,99 zł

zobacz więcej
TREC HMB FORMULA 240 KAPS. TREC HMB FORMULA 240 KAPS.
Producent: Trec
Cena:

79,99 zł

zobacz więcej

HMB (beta-hydroksy-beta-metylomaślan) to krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy, który jest metabolitem leucyny, jednego z najważniejszych aminokwasów egzogennych. HMB jest suplementem antykatabolicznym, co oznacza, że wspomaga syntezę białek i chroni mięśnie przed rozpadem. Wpływa na zwiększenie siły, wydolności oraz poprawia skład ciała. HMB może również ograniczyć spadek masy mięśniowej spowodowany chorobą lub starszym wiekiem. 

HMB SKLEP INTERNETOWY

HMB co to jest?

HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) to bioaktywny składnik pokarmowy uznawany za substancję witamino-podobną, czyli substancję o działaniu zbliżonym do witamin. Zaliczany jest do grupy krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych. W niewielkich ilościach może powstawać w organizmie w wyniku przemian jednego z najważniejszych aminokwasów rozgałęzionych - leucyny. 

HMB jak działa?

HMB jest substancją o silnych właściwościach antykatabolicznych i anabolicznych. Wpływa blokująco na aktywność enzymów katabolicznych, dzięki czemu ochrania mięśnie przed ich wzmożonym rozpadem. Uczestniczy w aktywacji procesów syntezy białek oraz anabolicznych hormonów steroidowych, takich jak testosteron, wspomagając szybsze przyrosty masy mięśniowej. HMB wpływa na aktywność receptorów PPAR oraz białek uczestniczących w transporcie i spalaniu kwasów tłuszczowych, tym samym stymuluje syntezę czerwonych włókien mięśniowych.

HMB DOSTAWA DO DOMU

HMB co daje?

HMB zapobiega rozpadowi białek mięśniowych podczas intensywnej aktywności fizycznej oraz zmniejsza niekorzystne skutki stresu związanego z wysiłkiem fizycznym. We wszystkich dyscyplinach sportowych usprawnia procesy regeneracji i odbudowy tkanek po zakończonym treningu fizycznym. HMB ma  korzystny wpływ na przyrost siły oraz masy mięśniowej. Sprzyja kształtowaniu wymarzonej sylwetki nasilając spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej i wykorzystanie kwasów tłuszczowych jako źródła energii. Jednocześnie sprzyja zwiększeniu zawartości beztłuszczowej masy mięśniowej. HMB podnosi efektywność spożywanego białka jako budulca, co pozwala zmniejszyć jego dobową podaż zachowując podobne wyniki jak przy diecie wysokobiałkowej. Poza wpływem na sylwetkę, HMB może wzmocnić funkcjonowanie układu odpornościowego i chronić przed nadmierną produkcją wolnych rodników tlenowych. Suplementacja HMB może korzystnie oddziaływać na profil lipidowy obniżając poziom cholesterolu LDL we krwi oraz wpływa pozytywnie na stan kosmków jelitowych.

HMB dla kogo?

Suplementacja HMB przyniesie najwięcej korzyści osobom początkującym, rozpoczynającym swoją przygodę z treningami siłowymi. Sprawdzi się także świetnie w sytuacji powrotu do treningów siłowych po dłuższej przerwie lub rekonwalescencji po urazie. Ze względu na silne działanie chroniące włókna mięśniowe, HMB będzie cennym wsparciem w czasie diety o obniżonej kaloryczności. Wymierne korzyści zaobserwują także osoby starsze, u których włączenie HMB może sprzyjać przyrostom tkanki mięśniowej. Regularna suplementacja HMB uznawana jest za bezpieczną zarówno dla starszych, jak i młodszych osób.

HMB w sporcie

HMB, ze względu na silne działanie antykataboliczne i anaboliczne, w świecie sportu znane jest już od lat 90’. Największą popularność zyskał wśród kulturystów i zawodników sztuk walki. Suplementacja HMB polecana jest najbardziej u zawodników dyscyplin siłowych oraz siłowo-wytrzymałościowych ze względu na korzystny wpływ na wzrost siły oraz przyrost mięśni. Uzupełnienie HMB świetnie sprawdza się w czasie intensywnych treningów, ponieważ redukuje uszkodzenia komórek mięśniowych i skraca czas regeneracji powysiłkowej. Suplementacja HMB jest pomocna u zawodników sportów sylwetkowych ze względu na promowanie spalania tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zwiększeniu beztłuszczowej masy ciała.   

KWAS BETA-HYDROKSY-BETA- METYLOMASŁOWY

Kwas beta-hydroksy-beta-metylomaslowy to krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy wytwarzany endogennie w organizmie z leucyny, która jest najważniejszym aminokwasem rozgałęzionym. HMB ceniony jest przede wszystkim za swoje właściwości antykataboliczne i anaboliczne. U osób aktywnych fizycznie potęguje przyrosty masy mięśniowej oraz zwiększa siłę mięśni. Jest niezwykle pomocny w okresach kształtowania sylwetki promując spalanie tkanki tłuszczowej i jednoczesny wzrost beztłuszczowej masy ciała. Bez względu na rodzaj uprawianej dyscypliny sportowej, sprawdza się w okresach między treningami przyspieszając regenerację. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl